Adwokat rodzinny, rozwód, alimenty – Łabentowicz Jelenia Góra

Kancelaria adwokacka Łabentowicz Jelenia Góra to zespół profesjonalistów, którzy pomogą Państwu między innymi w sprawach związanych z jedną z naszych specjalizacji – prawem rodzinnym. Pomagamy naszym klientom, oferując najlepszą pomoc w zakresie wszystkich dziedzin prawa.

Jako doświadczony adwokat rodzinny jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc w przypadku wielu życiowych spraw, związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Pomagamy między innymi w rozwodach, sprawach o separację, sprawach związanych z władzą rodzicielską, specjalizujemy się również w sprawach o kontakty i alimenty.

Chcę wziąć rozwód – jaką pomoc otrzymam?

Sprawy rozwodowe, chociaż często należą do tych, z którymi jako adwokaci spotykamy się na co dzień, nie są sprawami prostymi. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że złożenie pozwu rozwodowego należy rozważyć nie tylko w aspekcie prawnym, ale również emocjonalnym, zwłaszcza, kiedy małżonkowie posiadają małoletnie dzieci i jednocześnie ze sprawą o rozwód albo w jej następstwie, walczą w sądzie o władzę rodzicielską, alimenty i kontakty z dzieckiem po rozwodzie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, Kancelaria adwokacka Łabentowicz Jelenia Góra pomoże Państwu odpowiednio przygotować się do rozwodu. Zawsze staramy się zadbać o to, by nasi klienci byli dobrze zorientowani w swojej sytuacji prawnej, potrafili dobrać właściwe środki dowodowe dla potwierdzenia okoliczności, na które w toku postępowania będą się powoływali, zostali zaznajomieni z procedurą sądową, poznali możliwe rozstrzygnięcia i przy naszej wydatnej pomocy mogli podejmować najkorzystniejsze dla siebie decyzje procesowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomimo pozornego podobieństwa, każda sprawa jest inna. Jesteśmy znani z działań niestandardowych. Naszym zadaniem, jako adwokatów od rozwodu, jest zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa na sali sądowej. Towarzysząc im w najtrudniejszych życiowych chwilach, wspieramy, przygotowujemy do rozprawy, dbamy o to, aby nie popełnili błędów, które mogłyby zaszkodzić ich interesom.

Dlaczego wybrać adwokata rodzinnego?

Postępowanie sądowe bywa nie tylko skomplikowane i długie, ale również bolesne dla osób, które decydują się na rozwód, czy wnoszą o podwyższenie alimentów bądź o uchylenie obowiązku alimentacyjnego. Dzięki współpracy z Kancelarią Łabentowicz Jelenia Góra, będą Państwo w stanie łatwiej zmierzyć się ze wszystkimi problemami, które wymagają sądowego rozstrzygnięcia.

 
ADWOKAT JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA JELENIA GÓRA


Adres:
ul. Mickiewicza 13/1
58-500 Jelenia Góra
(po uprzednim umówieniu spotkania)
Telefony:
(+48) 71 343 34 00
(+48) 71 343 33 78
(+48) 71 343 27 63