Adwokat rodzinny, rozwód, alimenty – Łabentowicz Legnica

Kancelaria adwokacka Łabentowicz oferuje Państwu kompleksową obsługę prawną w zakresie wielu dziedzin prawa. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdą z prowadzonych spraw jest gwarancją profesjonalnej obsługi prawnej. Jedną z naszych specjalizacji stanowi prawo rodzinne - pomagamy naszym klientom w sprawach o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem czy podział majątku.

Rozwód i przebieg procesu

Podjęcie świadomej decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego wymaga nie tylko odwagi i determinacji, ale również solidnego przygotowania. Kancelaria adwokacka Łabentowicz Legnica pomoże Państwu we właściwym skonstruowaniu pozwu i zapewni profesjonalną reprezentację przed sądem.

Często możliwe jest zakończenie postępowania rozwodowego już na pierwszej rozprawie głównej, jeśli nie sprzeciwiają się temu okoliczności sprawy, a pozew został właściwie przygotowany. Zdarza się jednak, że sprawy o rozwód trwają znacznie dłużej, zaś proces – zwłaszcza jeśli przynajmniej jedna ze stron domaga się rozwiązania małżeństwa z orzeczeniem o winie – może być skomplikowany zarówno pod względem prawnym, jak i faktycznym. Ważne zatem, aby przygotować się do niego z pomocą profesjonalistów.

Kancelaria adwokacka Łabentowicz Legnica oferuje Państwu wszelką niezbędną pomoc w uzyskaniu rozwodu i właściwym przygotowaniu do procesu. Starannie selekcjonujemy materiał dowodowy, wskazując, które okoliczności pozostają istotne dla sprawy i informujemy naszych klientów, jak właściwie dobrać źródła dowodowe w procesie.

Jakiej innej pomocy można oczekiwać od adwokata rodzinnego?

Kancelaria adwokacka Łabentowicz Legnica świadczy pomoc prawną także w zakresie spraw o alimenty. Stanowimy również wsparcie dla osób, które starają się o powierzenie im władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem lub ograniczenie jej byłemu współmałżonkowi. Pomagamy uzyskać satysfakcjonujące rozstrzygnięcie w sprawach o kontakty z dziećmi po rozwodzie.

Do innych zadań związanych z pracą adwokata rodzinnego należą także sprawy o ustalenie bądź zaprzeczenia ojcostwa, separację, przysposobienie (adopcję), ale także sprawy cywilne dotyczące podziału majątku wspólnego byłych małżonków.

Nasza Kancelaria jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy pełne zaangażowanie w Państwa sprawy, dokładną analizę wszelkich okoliczności faktycznych i prawnych, stanowimy gwarancję poczucia bezpieczeństwa na sali sądowej i poza nią. Zapraszamy do korzystania z usług Kancelarii Łabentowicz Legnica.

 
ADWOKAT JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA LEGNICA

Telefony:
(+48) 71 343 34 00
(+48) 71 343 33 78
(+48) 71 343 27 63