Adwokat rodzinny, rozwód - Łabentowicz Świdnica

Kancelaria adwokacka Łabentowicz Świdnica specjalizuje się m. in. w prawie rodzinnym. Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na osiągane przez nas sukcesy.

Doradzamy i reprezentujemy klientów przed sądem we wszystkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat rodzinny Łabentowicz Świdnica świadczy dla Państwa usługi prawne, które opierają się na zapewnieniu pomocy w sprawach rozwodowych, sprawach alimentacyjnych, o kontakty z dzieckiem, o pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, sprawach o podział majątku. Dzięki naszej wiedzy Państwa problemy mogą zostać rozwiązane sprawniej, a postępowanie w sprawie o rozwód może znacząco się skrócić. O tym co zrobić, aby tak się stało, dowiedzą się Państwo podczas rozmowy z nami.

Rozwód – dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię?

Nasza Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym znajdą Państwo pomoc. Jesteśmy adwokatami od rozwodów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz wzajemnej współpracy są w stanie rozwiązać każdą sprawę z korzyścią dla klienta. Naszą specjalnością jest prawo rodzinne, ale chętnie zajmujemy się również innymi dziedzinami prawa – między innymi prawem karnym, karnoskarbowym, cywilnym, w tym spadkowym i gospodarczym. Więcej informacji dla klientów ze Świdnicy uzyskają Państwo w rozmowie z nami.

Kancelaria adwokacka Łabentowicz – jak pracujemy?

W naszym zespole wierzymy, że każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i osobnego nakładu pracy. Dlatego zawsze zaczynamy pracę nad sprawą dokładnym wywiadem z klientem, który przeprowadzamy, aby ustalić fakty i na tej podstawie przygotować strategię procesową. Rozwód wymaga szczegółowego przygotowania od strony formalnej, zebrania dokumentów, przedstawienia dowodów, przesłuchania przed sądem świadków. Nasza kancelaria dba o wszystkie detale. Nie ukrywamy przed klientami żadnych informacji – opierając się na wzajemnym zaufaniu, poszukujemy najlepszych rozwiązań. Adwokat Łabentowicz Świdnica świadczy profesjonalną pomoc prawną – zapraszamy do kontaktu i rozmowy z przedstawicielem naszego zespołu.

 
ADWOKAT JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA ŚWIDNICA

Telefony:
(+48) 71 343 34 00
(+48) 71 343 33 78
(+48) 71 343 27 63