Adwokat Świdnica

Kancelaria Łabentowicz to miejsce, w którym zawsze otrzymacie Państwo rzetelną pomoc prawną. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, takich jak: prawo karne i karnoskarbowe, prawo cywilne, rodzinne, opiekuńcze, prawo spadkowe etc. Jako doświadczeni prawnicy posiadamy dużą wiedzę, którą przekuwamy w praktyczne rozwiązania problemów. Wszystkim Państwa sprawom poświęcamy całą naszą uwagę i energię. Zajmujemy się nie tylko dużymi zleceniami, wymagającymi wielu godzin pracy i niejednokrotnie reprezentacji przed sądem czy urzędem, ale także udzielamy drobnych porad prawnych.

Jednym z obszarów naszego działania jest Świdnica. Zapraszamy więc do kontaktu między innymi osoby z tego miasta. Spotkanie w Świdnicy należy poprzedzić kontaktem telefonicznym.

Jak możemy Państwu pomóc?

Dla osób, które na co dzień nie mają styczności z prawem, otrzymanie pozwu, nakazu zapłaty albo wyroku nakazowego może wiązać się z dużym stresem i wywołać niepotrzebne emocje.

Do naszej Kancelarii często trafiają klienci, którzy potrzebują porady prawnej, bowiem nie wiedzą, jak postąpić w sytuacji, w której zostali pozwani albo został przeciwko nim skierowany akt oskarżenia. Są także i tacy, którzy w obliczu naruszeń nie wiedzą, w jaki sposób mogą bronić swoich praw. Cieszymy się, że coraz więcej osób woli, gdy sprawę od początku prowadzi adwokat lub radca prawny, dzięki temu bowiem interesy klientów są prawidłowo zabezpieczone, a nadto wsparcie prawnika pozwala zminimalizować stres i wypracować rozwiązania maksymalnie korzystne.

Nasza Kancelaria oferuje pomoc prawną w równych dziedzinach prawa na terenie województwa dolnośląskiego, ale w szczególnych sytuacjach możliwa jest również reprezentacja poza jego granicami.

Jednym z ośrodków naszych działań jest Świdnica

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości prawne, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Wszelkie nasze działania są ukierunkowane na świadczenie szeroko pojętej pomocy prawnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Świadczymy usługi zarówno w ramach stałej opieki prawnej, jak i jednorazowego wsparcia, na przykład przy okazji porady prawnej, procesu czy podejmowania strategicznych decyzji. Dzięki bardzo szerokiej specjalizacji naszej Kancelarii jesteśmy w stanie wspierać działalność gospodarczą, prowadzoną w ramach wielu różnych branż. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Łabentowicz zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Jeżeli jest Państwu potrzebny radca prawny lub adwokat, Świdnica jest jednym z miast, w którym często zdarza nam się podejmować współpracę z klientami.

 
ADWOKAT JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA ŚWIDNICA

Telefony:
(+48) 71 343 34 00
(+48) 71 343 33 78
(+48) 71 343 27 63