MATEUSZ KRÓLIKIEWICZ, aplikant adwokacki, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu, absolwent kierunku Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jego zainteresowania koncentrują się wokół prawa karnego i prawa gospodarczego, ale w swojej codziennej praktyce zawodowej zajmuje się także prawem rodzinnym i opiekuńczym.

Wśród powierzanych mu spraw znajdują się sprawy związane z windykacją należności, w których reprezentuje zarówno wierzycieli, jak i dłużników. Znawca wrocławskiego rynku nieruchomości.

Cechuje go szybkość działania, wielozadaniowość i elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań. Klienci doceniają jego zaangażowanie w pracę oraz otwartość, a także zrozumienie dla problemów, z jakimi zmagają się w postępowaniu sądowym. Towarzysząc klientom w najtrudniejszych dla nich chwilach, wspiera i dba o to, aby nie popełnili błędów, które mogłyby zaszkodzić ich interesom.

Walczy nie tylko na sali sądowej, ale i na macie. Posiada brązowy pas w brazylijskim Jiu-Jitsu. Trenuje i prowadzi zajęcia we wrocławskim Rio Grappling Club. Zamiłowanie do sportów walki równoważy wrażliwością na malarstwo. Amator morsowania.