Adwokat prawo karne Wrocław

Prawo karne to jedna z najbardziej rozległych dziedzin prawa, a także ta, z którą zawód adwokata powiązany jest od czasów starożytnych. W Kancelarii Adwokackiej Łabentowicz od lat reprezentujemy klientów w obszarze różnorakich spraw karnych, nierzadko doprowadzając do korzystnych dla nich rozstrzygnięć przed sądami – z racji położenia siedziby naszej Kancelarii, polem naszych działań najczęściej jest Wrocław. Dobry adwokat zajmujący się sprawami karnymi zdaje sobie sprawę, że najważniejszym elementem procesu karnego jest wolność człowieka oraz poszanowanie praw i wolności obywatelskich w czasie trwania postępowania. W tym duchu działają adwokaci z naszej Kancelarii, reprezentując przed sądami powszechnymi w całej Polsce, a także przed Sądem Najwyższym.

Nasi adwokaci służą pomocą i wsparciem nie tylko osobom oskarżonym, przeciwko którym prowadzone są postępowania karne, ale także występują z powodzeniem w roli oskarżycieli posiłkowych. Pomoc świadczona przez Kancelarię Adwokacką Łabentowicz jest zróżnicowana - w czasie działania Kancelarii nasi adwokaci reprezentowali klientów w setkach spraw karnych dotyczących przestępstw każdego rodzaju. Posiadamy więc bardzo istotny z punktu widzenia wykonywania zawodu adwokata walor – doświadczenie.

W przypadku postępowań z tej dziedziny prawa istnieje pewna zależność, z której powinien sobie zdawać sprawę każdy adwokat. Prawo karne jest dziedziną wymagającą obdarzenia pełnomocnika pełnym zaufaniem – im większe zaufanie, tym lepszy przepływ informacji, a – co za tym idzie – większa szansa pomyślnego dla klienta rozstrzygnięcia. Nasi adwokaci to doświadczeni praktycy, którzy pokierują Państwa przez zawiłości procesu karnego.

Wrocław to główny obszar działania naszej Kancelarii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w siedzibie Kancelarii pod adresem Wrocław, ul. Odrzańska 24-29/9. Nasza Kancelaria działa też na terenie województwa dolnośląskiego oraz całej Polski.

W nagłej sytuacji, czyli w przypadku zatrzymania bliskiej osoby, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 582 402. Natychmiast zajmiemy się ustaleniem miejsca pobytu Państwa krewnego czy przyjaciela i zapewnimy mu wsparcie prawne. W mniej pilnych sytuacjach prosimy o korzystanie ze standardowych form kontaktu, podanych powyżej oraz w stopce strony.

 

ADWOKAT JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA ŚWIDNICA


Telefony:
(+48) 71 343 27 63