Adwokat - Kancelaria adwokacka Jelenia Góra

Zlokalizowana i działająca na terenie Jeleniej Góry kancelaria adwokacka Łabentowicz to zespół profesjonalistów, którzy pomogą Państwu między innymi w sprawach związanych z jedną z naszych specjalizacji – prawem rodzinnym. Pomagamy naszym klientom, oferując najlepszą pomoc w zakresie wszystkich dziedzin prawa.

Jako doświadczony adwokat rodzinny jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc w przypadku wielu życiowych spraw, związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Pomagamy między innymi w rozwodach, sprawach o separację, sprawach związanych z władzą rodzicielską, specjalizujemy się również w sprawach o kontakty i alimenty.

Chcę wziąć rozwód – jaką pomoc od adwokata otrzymam?

Sprawy rozwodowe, chociaż często należą do tych, z którymi jako adwokaci spotykamy się na co dzień, nie są sprawami prostymi. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że złożenie pozwu rozwodowego należy rozważyć nie tylko w aspekcie prawnym, ale również emocjonalnym, zwłaszcza kiedy małżonkowie posiadają małoletnie dzieci i jednocześnie ze sprawą o rozwód albo w jej następstwie, walczą w sądzie o władzę rodzicielską, alimenty i kontakty z dzieckiem po rozwodzie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu Kancelaria adwokacka Łabentowicz pomoże Państwu odpowiednio przygotować się do rozwodu. Zawsze staramy się zadbać o to, by nasi klienci byli dobrze zorientowani w swojej sytuacji prawnej, potrafili dobrać właściwe środki dowodowe dla potwierdzenia okoliczności, na które w toku postępowania będą się powoływali, zostali zaznajomieni z procedurą sądową, poznali możliwe rozstrzygnięcia i przy wydatnej pomocy adwokata mogli podejmować najkorzystniejsze dla siebie decyzje procesowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomimo pozornego podobieństwa, każda sprawa jest inna. Jesteśmy znani z działań niestandardowych. Naszym zadaniem, jako kancelarii adwokackiej z Jeleniej Góry, jest zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa na sali sądowej. Towarzysząc im w najtrudniejszych życiowych chwilach, wspieramy, przygotowujemy do rozprawy, dbamy o to, aby nie popełnili błędów, które mogłyby zaszkodzić ich interesom.

Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra - dlaczego wybrać adwokata rodzinnego?

Postępowanie sądowe bywa nie tylko skomplikowane i długie, ale również bolesne dla osób, które decydują się na rozwód, czy wnoszą o podwyższenie alimentów bądź o uchylenie obowiązku alimentacyjnego. Dzięki współpracy z Kancelarią Adwokacką Łabentowicz i reprezentującym ją profesjonalnym prawnikiem będą Państwo w stanie łatwiej zmierzyć się ze wszystkimi problemami, które wymagają sądowego rozstrzygnięcia.

Obecnie na rynku usług prawnych funkcjonuje wiele firm, świadczących pomoc prawną lub doradztwo prawne. Jelenia Góra, w której działamy, to duże miasto, które proponuje swoim mieszkańcom duży przekrój usług, jednak nie zawsze ich poziom potrafi sprostać oczekiwaniom klientów, zwłaszcza jeśli ich sytuacja prawna jest skomplikowana.

W takich okolicznościach warto swoje kroki skierować do Kancelarii adwokackiej lub radcy prawnego.

Dobry adwokat lub radca prawny, jako osoba profesjonalnie zajmująca się prawem, zawsze powinien zapewnić klientowi odpowiednie wsparcie, rozwiać wątpliwości, a także starać się przygotować klienta na każdy możliwy scenariusz zdarzeń.

W naszej Kancelarii Adwokackiej staramy się każdego dnia odpowiadać na potrzeby klientów z Jeleniej Góry i dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań. Na każdym etapie postępowania zapewniamy klientom pomoc doświadczonego prawnika. Wspieramy ich nie tylko w sądzie, ale również udzielając porad w sytuacjach niewymagających podjęcia postępowania.

Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek sprawy rodzinne i potrzebujecie zasięgnąć opinii prawnej, nasz adwokat pozostaje do Państwa dyspozycji.

Jak umówić się na spotkanie z adwokatem w Jeleniej Górze?

W naszej Kancelarii Adwokackiej przyjmujemy po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Kiedy warto zgłosić się do nas? Pomoc adwokata przydaje się nie tylko wówczas, gdy sytuacja rodzinna wymaga podjęcia kroków na drodze sądowej. Udzielamy wsparcia również w sprawach przedsądowych, nawet najdrobniejszych, których jednak nie warto bagatelizować. Jeśli czują Państwo, że potrzebny jest dobry adwokat w Jeleniej Górze, świadczymy kompleksową pomoc prawną.

W naszej ocenie, zanim podjęte zostaną ostateczne kroki prawne, warto skorzystać z opinii doświadczonego prawnika, zwłaszcza jeśli problem dotyczy kwestii życiowych, takich jak rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem.

Kompleksowe wsparcie kancelarii adwokackiej z Jeleniej Góry

Zdarza się oczywiście, że postępowanie sądowe jest koniecznością, jednak niejednokrotnie – z pomocą adwokata – można go uniknąć. Dla nas pozostaje istotne, aby zawsze byli Państwo świadomi, z jakimi konsekwencjami prawnymi wiąże się dokonany przez Was wybór. Wyjaśnimy Państwu wszelkie prawne zawiłości, dbając o to, aby mieli Państwo wiedzę na temat różnych rozwiązań danego problemu, a następnie jako kancelaria adwokacka, zlokalizowana w Jeleniej Górze, będziemy wspierać Państwa od strony prawnej, niezależnie od tego, którą drogę Państwo wybiorą.

 
JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA JELENIA GÓRA


ul. Groszowa 7
58-500 Jelenia Góra

(Spotkanie w Jeleniej Górze jest możliwe wyłącznie po uprzednim jego umówieniu)

Telefony:
(+48) 71 305 06 06
+48 609 813 333 - nr alarmowy (poza godzinami pracy Kancelarii, w sytuacjach nagłych).