Adwokat rodzinny, rozwód - Łabentowicz Świdnica

Kancelaria adwokacka Łabentowicz Świdnica specjalizuje się m. in. w prawie rodzinnym. Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na osiągane przez nas sukcesy.

Doradzamy i reprezentujemy klientów przed sądem we wszystkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat rodzinny Łabentowicz Świdnica świadczy dla Państwa usługi prawne, które opierają się na zapewnieniu pomocy w sprawach rozwodowych, sprawach alimentacyjnych, o kontakty z dzieckiem, o pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, sprawach o podział majątku. Dzięki naszej wiedzy Państwa problemy mogą zostać rozwiązane sprawniej, a postępowanie w sprawie o rozwód może znacząco się skrócić. O tym co zrobić, aby tak się stało, dowiedzą się Państwo podczas rozmowy z nami.

Jednym z obszarów naszego działania jest Świdnica. Zapraszamy więc do kontaktu z adwokatem między innymi osoby z tego miasta. Spotkanie w Świdnicy należy poprzedzić kontaktem telefonicznym.

Rozwód – dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię?

Nasza Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym znajdą Państwo pomoc. Jesteśmy adwokatami od rozwodów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz wzajemnej współpracy są w stanie rozwiązać każdą sprawę z korzyścią dla klienta. Naszą specjalnością jest prawo rodzinne, ale chętnie zajmujemy się również innymi dziedzinami prawa – między innymi prawem karnym, karnoskarbowym, cywilnym, w tym spadkowym i gospodarczym. Więcej informacji dla klientów ze Świdnicy uzyskają Państwo w rozmowie z nami.

Pomoc doświadczonego adwokata w Świdnicy

Do naszej Kancelarii często trafiają klienci ze Świdnicy, którzy potrzebują porady prawnej, bowiem nie wiedzą, jak postąpić w sytuacji, w której zostali pozwani albo został przeciwko nim skierowany akt oskarżenia. Są także i tacy, którzy w obliczu naruszeń nie wiedzą, w jaki sposób mogą bronić swoich praw. Cieszymy się, że coraz więcej osób woli, gdy sprawę od początku prowadzi adwokat lub radca prawny, dzięki temu bowiem interesy klientów są prawidłowo zabezpieczone, a nadto wsparcie prawnika pozwala zminimalizować stres i wypracować rozwiązania maksymalnie korzystne.

Nasza Kancelaria oferuje pomoc prawną w równych dziedzinach prawa na terenie województwa dolnośląskiego, ale w szczególnych sytuacjach możliwa jest również reprezentacja poza jego granicami.

Kancelaria adwokacka Łabentowicz – jak pracujemy?

W naszym zespole wierzymy, że każda sprawa jest inna i wymaga od adwokata indywidualnego podejścia i osobnego nakładu pracy. Dlatego zawsze zaczynamy pracę nad sprawą dokładnym wywiadem z klientem, który przeprowadzamy, aby ustalić fakty i na tej podstawie przygotować strategię procesową. Rozwód wymaga szczegółowego przygotowania od strony formalnej, zebrania dokumentów, przedstawienia dowodów, przesłuchania przed sądem świadków. Nasza kancelaria dba o wszystkie detale. Nie ukrywamy przed klientami żadnych informacji – opierając się na wzajemnym zaufaniu, poszukujemy najlepszych rozwiązań. Adwokat Łabentowicz Świdnica świadczy profesjonalną pomoc prawną – zapraszamy do kontaktu i rozmowy z przedstawicielem naszego zespołu.

Jednym z ośrodków naszych działań jest Świdnica

Wszelkie nasze działania są ukierunkowane na świadczenie szeroko pojętej pomocy prawnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Świadczymy usługi zarówno w ramach stałej opieki prawnej adwokata, jak i jednorazowego wsparcia, na przykład przy okazji porady prawnej, procesu czy podejmowania strategicznych decyzji. Dzięki bardzo szerokiej specjalizacji naszej Kancelarii jesteśmy w stanie wspierać działalność gospodarczą, prowadzoną w ramach wielu różnych branż. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Łabentowicz zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Pomoc adwokata może okazać się niezbędna w wielu dziedzinach życia.

Jeżeli jest Państwu potrzebny radca prawny lub adwokat, Świdnica jest jednym z miast, w którym często zdarza nam się podejmować współpracę z klientami.

 
JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA ŚWIDNICA

Telefony:
(+48) 71 305 06 06
+48 609 813 333 - nr alarmowy (poza godzinami pracy Kancelarii, w sytuacjach nagłych).