Adwokat rodzinny, rozwód – Łabentowicz Oleśnica

Głównym zadaniem naszej Kancelarii Adwokackiej jest świadczenie usług prawnych związanych z doradztwem prawnym i reprezentacją klientów w sprawach wymagających wiedzy i doświadczenia prawniczego. Nasz zespół to osoby, którym mogą Państwo zaufać i powierzyć im swoje problemy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy znaleźć najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.

Rozwód z udziałem adwokata

Kancelaria Adwokacka Łabentowicz Oleśnica to zespół prawników – specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym, wykonawczym, administracyjnym i w prawie rodzinnym. Główny obszar działalności Kancelarii stanowią postępowania o rozwód, separację, sprawy o podział majątku, czy przyznanie władzy rodzicielskiej nad małoletnim jednemu z rodziców. Jako prawnicy wyspecjalizowani w sprawach rozwodowych, gwarantujemy zapewnienie wszelkiej niezbędnej pomocy, koniecznej do właściwego reprezentowania Państwa interesów przed sądem.

Zespół naszej Kancelarii, który tworzą adwokaci i aplikanci adwokaccy, starannie przygotowuje się do każdego postępowania sądowego oraz przygotowuje klientów, tak aby zostali zaznajomieni nie tylko z możliwymi rozstrzygnięciami sprawy, ale także ze specyfiką języka prawniczego i sposobem zachowania na sali sądowej.

Kiedy skorzystać z usług Kancelarii Adwokackiej?

Najczęstszym powodem korzystania z pomocy adwokata jest chęć otrzymania wsparcia w postępowaniu sądowym. Samodzielne występowanie przed sądem bez znajomości przepisów prawa materialnego i procedury związanej z przewodem sądowym, może skutecznie utrudnić lub nawet uniemożliwić doprowadzenie sprawy do oczekiwanego rozstrzygnięcia. Usługi Kancelarii Adwokackiej Łabentowicz Oleśnica zapewniają profesjonalne przygotowanie i wspólny wybór najkorzystniejszej strategii procesowej.

Z naszymi klientami przeprowadzamy szczegółowe rozmowy, których celem jest uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji stanowiących podstawę strategii procesowej. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. 
JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA OLEŚNICA

Telefony:
(+48) 71 305 06 06
+48 609 813 333 - nr alarmowy (poza godzinami pracy Kancelarii, w sytuacjach nagłych).