Łabentowicz - adwokat w Legnicy

Kancelaria adwokacka Łabentowicz oferuje Państwu kompleksową obsługę prawną w zakresie wielu dziedzin prawa. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdą z prowadzonych spraw jest gwarancją profesjonalnej obsługi prawnej. Prawo rodzinne i sprawy karne to jedne z naszych specjalizacji - pomagamy naszym klientom w sprawach o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem czy podział majątku.

Rozwód i przebieg procesu

Podjęcie świadomej decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego wymaga nie tylko odwagi i determinacji, ale również solidnego przygotowania. Kancelaria adwokacka Łabentowicz pomoże Państwu we właściwym skonstruowaniu pozwu i zapewni profesjonalną reprezentację przed sądem.

Często możliwe jest zakończenie postępowania rozwodowego już na pierwszej rozprawie głównej, jeśli nie sprzeciwiają się temu okoliczności sprawy, a pozew został właściwie przygotowany. Zdarza się jednak, że sprawy o rozwód trwają znacznie dłużej, zaś proces – zwłaszcza jeśli przynajmniej jedna ze stron domaga się rozwiązania małżeństwa z orzeczeniem o winie – może być skomplikowany zarówno pod względem prawnym, jak i faktycznym. Ważne zatem, aby przygotować się do niego z pomocą profesjonalistów.

Oferujemy Państwu wszelką niezbędną pomoc w uzyskaniu rozwodu i właściwym przygotowaniu do procesu. Starannie selekcjonujemy materiał dowodowy, wskazując, które okoliczności pozostają istotne dla sprawy i informujemy naszych klientów, jak właściwie dobrać źródła dowodowe w procesie.

Jakiej innej pomocy można oczekiwać od adwokata rodzinnego?

Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną także w zakresie spraw o alimenty. Stanowimy również wsparcie dla osób, które starają się o powierzenie im władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem lub ograniczenie jej byłemu współmałżonkowi. Pomagamy uzyskać satysfakcjonujące rozstrzygnięcie w sprawach o kontakty z dziećmi po rozwodzie.

Do innych zadań związanych z pracą adwokata rodzinnego należą także sprawy o ustalenie bądź zaprzeczenia ojcostwa, separację, przysposobienie (adopcję), ale także sprawy cywilne dotyczące podziału majątku wspólnego byłych małżonków.

Nasza Kancelaria jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy pełne zaangażowanie w Państwa sprawy, dokładną analizę wszelkich okoliczności faktycznych i prawnych, stanowimy gwarancję poczucia bezpieczeństwa na sali sądowej i poza nią. Zapraszamy do korzystania z usług Kancelarii Łabentowicz Legnica.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze staramy się otaczać naszych klientów wszechstronną opieką, która nierzadko wykracza poza kwestie prawne.

Zawsze naszym zadaniem i nadrzędnym celem jest dopilnowanie, aby zarówno przed postępowaniem, jak i na sali sądowej, posiadali Państwo niezbędną wiedzę, ułatwiającą odnalezienie się w nowej sytuacji. Zaznajomimy Państwa z procedurami, które powinni Państwo znać. Dzięki naszej pomocy prawnej będą Państwo wiedzieli nie tylko, w jaki sposób zachować się na sali sądowej, ale także jakie dokumenty przedłożyć sądowi w toku sprawy, podczas której adwokat z naszej Kancelarii będzie wspierał Państwa swoją wiedzą i obecnością na każdym etapie postępowania.

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach rodzinnych, bowiem od lat pomagamy klientom w najważniejszych dla nich życiowych problemach, pomagając im przejść przez zawiłości polskiego prawa i procedur sądowych.

W sprawach rodzinnych działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego, a zdarza się, że także i poza jego obszarem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon lub e-mail. Jeżeli chcieliby Państwo, aby w sądzie reprezentował Państwa adwokat, Legnica jest jednym z miast, na którego obszarze występujemy przed sądami najczęściej. Prosimy o poprzedzenie spotkania wcześniejszym kontaktem telefonicznym.

 
JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA LEGNICA


Adres:
ul. Ciepła 11 b
59-220 Legnica
(po uprzednim umówieniu spotkania)

Telefony:
(+48) 71 305 06 06
+48 609 813 333 - nr alarmowy (poza godzinami pracy Kancelarii, w sytuacjach nagłych).