Adwokat rodzinny Wrocław

Zgodnie z kodeksem etyki adwokackiej, takt i umiar to cechy, jakimi przy prowadzeniu spraw winien wykazywać się dobry adwokat. Prawo rodzinne jest wrażliwą dziedziną, w kontekście której ten zapis nabiera szczególnego znaczenia. Często osoby dotknięte tragediami związanymi z rozpadem związku czy koniecznością egzekwowania możliwości widywania się z dziećmi nie są w stanie w wystarczający sposób odciąć się od emocji i poprowadzić swojej sprawy osobiście.

Wśród spraw z zakresu prawa rodzinnego, duży procent stanowią sprawy o rozwód. Adwokat rodzinny reprezentujący interesy strony winien być jak najbardziej doświadczony w postępowaniach tego typu, ponieważ napięcie istniejące często między byłymi małżonkami może prowadzić do dodatkowego stresu, który spowoduje, że doświadczenie rozwodu stanie się jeszcze trudniejsze. Właśnie w takich przypadkach potrzebna jest pomoc doświadczonego pełnomocnika, który poprowadzi przez zawiłości postępowania sądowego, starając się dopomóc w osiągnięciu optymalnego dla Państwa rozwiązania. Reasumując – jeśli pomoże Państwu doświadczony adwokat, rozwód stanie się mniej bolesnym przeżyciem.

Właśnie dlatego prowadzeniem spraw z zakresu szerzej pojętego prawa rodzinnego, czyli także m. in. spraw o kontakty z dzieckiem, podział majątku, spraw o alimenty czy o władzę rodzicielską powinien zająć się dobry adwokat rodzinny. Wrocław to główna baza naszej Kancelarii, a w występowaniu przed sądami wrocławskimi mamy duże doświadczenie. Gotowi jesteśmy służyć Państwu wsparciem, które nierzadko nie ogranicza się jedynie do kwestii prawnych – pomagamy naszym klientom przetrwać trudne chwile, w czym przydatne jest doświadczenie zdobyte przez nas przez lata występowania przed sądami we Wrocławiu. Adwokaci z naszej Kancelarii czekają na Państwa kontakt. Jeżeli chcieliby Państwo zlecić sprawę, prosimy o kontakt telefoniczny lub wizytę w głównej siedzibie Kancelarii pod adresem: Wrocław, ul. Odrzańska 24-29/9. Nasza Kancelaria działa też na terenie województwa dolnośląskiego oraz całej Polski.

 

ADWOKAT JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA ŚWIDNICA


Telefony:
(+48) 71 343 27 63