Adwokat rodzinny, rozwód – Łabentowicz Oława

Zespół Kancelarii tworzą adwokaci z bogatym doświadczeniem i licznymi sukcesami zawodowymi. Naszym klientom doradzamy na każdym etapie postępowania sądowego, rzetelnie informujemy o stanie sprawy, którą nam powierzyli, i szczegółowo wyjaśniamy obraną strategię procesową.

Adwokat, któremu możesz zaufać

Najważniejszym zadaniem adwokata jest wsparcie prawne w postępowaniu sądowym. Dbamy o to, aby nasi klienci nie tylko czuli, że otrzymują porady prawne, które mają miejsce w związku z procesem przed sądem, ale także rozumieli konsekwencje swoich działań procesowych i spodziewane korzyści.

Naszą rolą jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa, w sposób, który zagwarantuje im przeświadczenie, że proces przebiegają prawidłowo, a ryzyko negatywnych konsekwencji zostaje zminimalizowane. Staranne przygotowanie do postępowania sądowego, przedstawienie najważniejszych zagadnień prawnych, objaśnienie następujących po sobie etapów postępowania, wytłumaczenie właściwości i charakterystyka podejmowanych kolejno działań – aż do uzyskania prawomocnego orzeczenia w sprawie, to również priorytet Kancelarii Adwokackiej Łabentowicz Oława.

W jakich obszarach prawa porusza się nasza Kancelaria?

Kancelaria Adwokacka Łabentowicz Oława specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym, cywilnym i rodzinnym. Prowadzimy sprawy karne reprezentując interesy osób oskarżonych i pokrzywdzonych. W sprawach z zakresu prawa rodzinnego wspieramy naszych klientów m. in. w sprawach o alimenty, powierzenie władzy rodzicielskiej, ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa, kontakty z dzieckiem po rozwodzie.

Do innych dziedzin prawa, którymi zajmuje się Kancelaria Łabentowicz należą prawo spadkowe, gospodarcze, prawo karne wykonawcze, prawo administracyjne. 
JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA OŁAWA

Telefony:
(+48) 71 305 06 06
+48 609 813 333 - nr alarmowy (poza godzinami pracy Kancelarii, w sytuacjach nagłych).