Adwokat rodzinny, rozwód – Łabentowicz Trzebnica

Naszą Kancelarię Adwokacką tworzy zespół prawników z bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy podczas reprezentacji klientów m. in. w sprawach karnych, karnoskarbowych, cywilnych, dotyczących prawa rodzinnego, spadkowego, czy gospodarczego.

Dlaczego warto wybrać kancelarię Łabentowicz?

Zespół naszej Kancelarii aktywnie wspiera klientów w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach prawa. Kancelaria Adwokacka Łabentowicz Trzebnica to miejsce, do którego warto zwrócić się z prośbą o pomoc – jesteśmy przekonani, że będzie stanowić doskonałe oparcie dla wszystkich osób, które potrzebują pomocy prawnej.

W jakich sprawach pomaga nasza Kancelaria Adwokacka?

Wierzymy, że dobry prawnik jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom swoich klientów. Naszym zadaniem jest dokładne objaśnienie zagadnień prawnych, wytłumaczenie, na czym polega proces sądowy i jak przebiega, objaśnienie sądowej nomenklatury, a także wsparcie naszych klientów na każdym etapie postępowania.

Pomoc prawnika dla osób rozwodzących się

Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w prawie rodzinnym. Dla naszych klientów świadczymy wszelką pomoc prawną, która związana jest z zapewnieniem bezpieczeństwa prawnego w postępowaniu sądowym wywołanym uprzednim złożeniem pozwu rozwodowego. Priorytetem Kancelarii Adwokackiej Łabentowicz Trzebnica jest dążenie do uzyskania wyroku korzystnego dla naszych klientów. 
JUSTYNA ŁABENTOWICZ
KANCELARIA ADWOKACKA TRZEBNICA


Telefony:
(+48) 71 305 06 06
+48 609 813 333 - nr alarmowy (poza godzinami pracy Kancelarii, w sytuacjach nagłych).