Postępowanie karne wykonawcze

Głównym zadaniem naszej Kancelarii Adwokackiej jest świadczenie usług prawnych związanych z doradztwem prawnym i reprezentacją klientów w sprawach wymagających wiedzy i doświadczenia prawniczego. Nasz zespół to osoby, którym mogą Państwo zaufać i powierzyć im swoje problemy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy znaleźć najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.

Postępowanie wykonawcze służy wykonaniu orzeczenia, wydanego przez sąd, czyli ujmując rzecz wprost - odbyciu kary przez skazanego. Prawomocny wyrok skazujący nie oznacza jednak końca walki o interesy klienta. Co może wydać się nieprawdopodobne, skazany wcale nie musi odbyć kary w takiej formie, jaka została orzeczona przez sąd, dlatego pomoc adwokata, może spowodować, że skazany zdecydowanie polepszy swoja sytuację prawną i faktyczną.

Szybkie rozeznanie się w sprawie skazanego i ocena jego szans na zminimalizowanie negatywnych konsekwencji prawnych, może doprowadzić do sytuacji, w której skazany może uniknąć izolacji, uzyskać korzystny dla siebie wyrok łączny, czy opuścić zakład karny przed upływem końca kary.

Każdy dobry adwokat z pewnością będzie w stanie udzielić skazanemu pomocy i zaproponować takie rozwiązanie prawne, które w jego sytuacji, będzie najbardziej korzystne i umożliwi wykonanie kary w sposób możliwie najmniej dotkliwy dla skazanego.

Wśród spraw, którymi nasza Kancelaria we Wrocławiu zajmuje się najczęściej, znajdują się sprawy o:

 
 
ikony_labentowicz_44
ODROCZENIE ODBYWANIA KARY POZBAWIENIA WOLNOŚCI I PRZERWA W KARZE
 


Jeżeli potrzebujesz, aby w Twoją sprawę zaangażował się adwokat, Wrocław to miejscowość, w której jesteśmy i zawsze z determinacją walczymy o naszych klientów. Ze względu jednak na wagę sprawy karnych i ich znaczenie dla klientów, nasze działania nie ograniczają się jedynie do świadczenie pomocy prawnej we Wrocławiu. Adwokat z naszej Kancelarii jest w stanie dotrzeć do klientów przebywających na terenie jednostek penitencjarnych w całej Polsce.